Kraków

Czyżyny, prof. Michała Życzkowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
33 871,04 PLN
Cena za m2
53,51 PLN
Powierzchnia
633 m2
Piętro
2
Liczba pokoi
0
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Kaucja
trzymiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
3
Nazwa budynku
Koliber
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2015
Dostępne od
2019-05-09
Numer oferty
1856/6342/OLW

Opis nieruchomości

Emmerson poleca:

Biurowiec w okolicy  Jana Pawła II

Do wynajęcia jest powierzchnia 633 m2 na II piętzre.
Wykończenie powierzchni do ustalenia z właścicielem.
Warunki finansowe do wiadomości w biurze.
 

Budynek biurowy, oferuje do wynajęcia powierzchnie klasy A w znakomitym sąsiedztwie biznesowym. Dzięki doskonałej lokalizacji oraz dobrze rozwiniętej w tym rejonie sieci komunikacyjnej, możliwe jest dotarcie do centrum miasta w 10 minut. Odległość od Dworca PKP/PKS czy Rynku Głównego wynosi zaledwie 4km a bliskość obwodnicy (autostrady A4) Krakowa gwarantuje szybkie połączenie z lotniskiem w Balicach.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych pozwoli najemcom na swobodną i efektywną aranżację wnętrz, oferując pod wynajem lokale biurowe typu open space, z praktycznie nieograniczonymi możliwościami samodzielnej aranżacji. Pionową obsługę komunikacyjną zapewnia klatka schodowa oraz winda.

Zachęcam do oglądania:
Sabina Jeleniewicz
516 000 900
sabina.jeleniewicz@emmerson.pl

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Emmerson Lumico Sp.zo.o.

Mobile:
516000915
Email:
agnieszka.kubacka@emmerson.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp.zo.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emmerson Lumico Sp.zo.o. z siedzibą w Krakowie (30-633) przy ul. Walerego Sławka 8a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).