Kraków

Ruczaj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
447 000 PLN
Cena za m2
5 829 - 7 001 PLN
Powierzchnia
63.85 - 76.69 m2

Opis nieruchomości

Inwestycja zlokalizowana w cichej, zielonej okolicy w otoczeniu drzew i niskiej zabudowy. Kameralne, niskie budynki dają poczucie prywatności i komfortu, a przemyślane rozkłady mieszkań pozwolą zmaksymalizować funkcjonalność pomieszczeń. Do mieszkań na parterach przynależeć będą ogródki, a do tych na piętrach - balkony. Każde z mieszkań będzie posiadało osobny garaż.
Rozbudowa infrastruktury drogowej (Trasa Łagiewnicka) oraz nowa linia autobusowa usprawni komunikację w tym rejonie.

Mapa

Kontakt

Joanna Łętocha

Joanna Łętocha

Mobile:
516000921
Email:
joanna.letocha@emmerson.pl
Numer licencji:
9435

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp.zo.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Emmerson Lumico Sp.zo.o. z siedzibą w Krakowie (30-633) przy ul. Walerego Sławka 8a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).